Strony związane z hasłem 'Usługi':

 • elewacje radom »

  TomGips jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług robienia ociepleń i elewacji. Nasz najistotniejszy cel to całościowa obsługa kontrahentów pojedynczych, firm, przedsiębiorstw - od zaopatrzenia w towary, po kompetentne wykonawstwo. Dysponujemy wieloma wypróbowanymi i doświadczonymi specjalistami. Kilkunastoletnie doświadczenie w branży świadczącej robienie tynków, dociepleń, elewacji zapewniają fachowość i punktualność udzielanych przez naszą firmę usług.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • drewno egzotyczne »


  NAILTRA POLAND Sp. z o.o. jest głównym importerem w Polsce znamienitego drewna egzotycznego. W trosce o najwyższą jakość oferowanego przez nas drewna egzotycznego importujemy drewno z gatunków drzew rosnących w Środkowej i Południowej Ameryce. Bezustannie podwyższamy jakość swoich produktów oraz dbamy o jej utrzymanie. Oferta naszej firmy jest wciąż rozszerzana. Wkrótce znajdą państwo u nas gatunki rosnące w Azji. Skutkuje to znacznym wzrostem bazy klientów, którzy obdarzają nas zaufaniem.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • niszczenie dysków twardych »

  Sawo-Recykling jest jedną z kilku firm, która na polskim rynku świadczy usługi niszczenia specyfikacji. Powaga tej specjalności sprawia, że kilka firm podoła każdym wymogą klienta. Sprawa może sprawiać wrażenie błahej, jednak niedobre wykonanie powierzonych usług może narazić wiele firm na niemiłe konsekwencje prawne. Zatem dobór odpowiedniej firmy w owej branży jest bardzo istotne, albowiem nie tylko cena ale również doświadczenie odgrywa rolę.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Włocławek usługi i serwis elektryczny »

  Wymiana, modernizacja, konserwacja, naprawa instalacji elektrycznej jest jednym z istotniejszych elementów wygodnego i spokojnego poczucia bezpieczeństwa. Jak donoszą źródła Straży Pożarnej znacząca większość pożarów jest spowodowanych poprzez zwarcie w instalacji elektrycznej. Oferujemy kompleksowe usługi elektryczne. Przygotowujemy nowe instalacje elektryczne, modernizujemy już istniejące. Dokonujemy pomiarów oświetlenia, pomiary stanu instalacji odgromowych, pomiary zabezpieczeń różnicowoprądowych, pomiary uziomów, a to wszystko ażeby korzystanie z energii elektrycznej było bezpieczne, i ażeby ograniczyć zużycie prądu elektrycznego. Wadliwe elementy typu gniazdka elektryczne, przełączniki, żyrandole, niewłaściwie zamontowane płyty grzewcze, indukcyjne, piekarniki, bojlery, kuchenki elektryczne przyczyniają się do porażenia prądem. Przewody elektryczne w wielu wypadkach są zbyt obciążone. Domowe naprawy bezpieczników próba watowania czy ingerencja w instalacje elektryczną przy braku uziomu i zabezpieczeń przeciwporażeniowych, prowadzić może do porażeń, nieszczęść i kłopotów. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu, działamy na terenie Włocławka. Tel. 600 212 800.

  Data dodania: 13 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gdańsk Usługi elektryczne »

  Jesteśmy do dyspozycji na terenie GDAŃSKA, od usunięcia zwarcia, konwersji bezpiecznika, podłączenia kuchenki elektrycznej, płyty indukcyjnej, płyty elektrycznej poprzez konserwację instalacji, wykonywanie pomiarów, prób po montażu, odbiorów instalacji pod przyłącze licznik odbiór instalacji po odcięciu przez Zakład Energetyczny dokonywania oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń, wymiana skrzynki elektrycznej, skrzynki bezpiecznikowej, instalacja wyłączników różnicowoprądowych. Tel. 600212800. Chcielibyśmy państwu polecić nasz usługi z zakresu instalacji elektrycznych, pomiarów elektrycznych, napraw i modernizacji nowych i  istniejacych istalacji. Zajmujemy się także przyłączami do podliczników, wymianą bezpieczników, wymianą tablic rodzielczych i wiele innych. Nasi fachowcy słyną z sumienności, fachowości, terminowości,, a oprócz tego przystępnych cenach, a to wszystko na terenie Gdańska i okolic. Masz problem z prądem, nie załacza się światło, bezpieczniki wybija, słabnie napięcie - zapraszamy, wystarczy zadzwonić pod numer 600212800 a nasz konsultant skontaktuje Ciebie z naszym fachowcem w czasie dla Ciebie odpowiednim. Fachowiec przyjedzie na miejsce usterki, wykonana szybko i solidnie usługę naprawy istalacji elektrycznej. Potrzebujesz protokół poprawności instalacji elektrycznej, nasz fachowiec -  elektryk, sprawdzi Twoją instalację i wypisze Ci odpowiednie zaświadczenie. Zapraszamy na terenie Gdańska I OKOLIC.
   

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Creatron- SEO »

  Na naszej witrynie www możecie znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania z zakresu SEO, tworzenia, optymalizacji i wszelkich innych tematów powiązanych ze stronami internetowymi. Pracujemy w firmie, jaka zapewnia pełne rozwiązania, a wszystkich detali wykonywanej przez nas pracy dowiecie się państwo z prezentowanej strony. Bardzo łatwa nawigacja zapewnia szybkie dotarcie do oczekiwanych informacji. Łatwo, bez kłopotu i naprawdę szybko. Zobacz, że warto nam zaufać i zacząć z nami wspólne działania. Zapewniamy zadowalające efekty oraz najwyższą jakość usług.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Wrocław »

  Zatrudniając Deluxe dla potrzeb własnego domu można zaoszczędzić cenny czas. Deluxe Sprzątanie Biur Wrocław to propozycja atrakcyjna cenowo i zarazem grono osób, którym można całkowicie zaufać. Deluxe służy wsparciem również przy sprzątaniu nagrobków. W listach referencyjnych przedstawiono ściślejsze dane. Estetyka to nie tylko wytworne pokoje. Należyty efekt estetyczny mamy dopiero gdy pokoje są dobrze posprzątane i pachnące. Jeśli można liczyć na uczciwość i dyskrecję, opłaca się przekazywać sprzątanie domu innym osobom. Deluxe Sprzątanie Wrocław oferuje całkowitą uczciwość i dyskrecję. Firma sprzątająca Deluxe dysponuje fachowym sprzętem i należycie dopasowuje chemikalia. Deluxe czyści okna i wykonuje prace ogrodnicze przy nagrobkach. Opieka nad grobami zawiera w sobie również dawanie nekrologów w gazetach.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Kraków tanio »

  W obecnych czasach mnóstwo osób przeżyło wydarzenie, jakie stanowi przeprowadzka. Jest to z pewnością przyjemna chwila, w której wkracza się w świeży okres w życiu, kiedy można na swój sposób rozpocząć wszystko na nowo. Chyba każdy uwielbia urządzać dom w swoim stylu i według nowych trendów. Bez dwóch zdań przeprowadzka to fajna odmiana. Lecz wciąż pozostaje zagadnienie przewozu dobytku do nowego miejsca. Szczęśliwie są od tego specjaliści. Jeśli rozważamy zmianę, jaką jest przeprowadzka Kraków, a dokładnie niniejsza firma zapewnia pełną gamę ofertową interesujących propozycji w tej kwestii. Za sprawą niniejszej firmy przeprowadzki w Krakowie to błahostka. Dostarczamy bezpłatne kartony, folie, jak również inne materiały do pakowania. Kiedy rozważamy transport Kraków jest miastem, w którym bez problemu można zostawić niniejszej firmie transport mebli. Bez względu na to, czy rozważamy transport połączony z przeprowadzką, czy generalnie usługi transportowe Kraków, a dokładniej prezentowana firma zapewnia bogatą panoramę usług dla wszystkich. Gwarantujemy tani transport mebli Kraków oraz fachową obsługę przeprowadzki. Żeby znaleźć naszą firmę online trzeba zaledwie wklikać w wybraną wyszukiwarkę online zwrot „przewóz mebli Kraków” lub „transport przeprowadzki Kraków” – i gotowe!

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »