Strony związane z hasłem 'szkolenia':

 • Behapowiec - artykuły i sprzęt BHP Kraków »

  Trudno wyobrazić sobie jakąś manufakturę, w której nie znajdowałoby się żadne artykuły bhp. Kraków bez dwóch zdań jest miastem, na którego obszarze mieści się paręnaście tego typu zakładów. Firma Jezierski zapewnia dla paru z nich sprzęt bhp. Kraków nie przypadkiem jest gminą, w której skupiona jest ich działalność, bo właśnie tutaj znajduje się ich siedziba. Więcej informacji na temat tej firmy da się wyszukać na stronie internetowej bhpjezierski.pl, gdzie poza danymi adresowymi odnajdziemy też wyszczególnienie świadczonych przez ten podmiot usług. Pewnie każdy z nas wie, czym zajmuje się behapowiec. Kraków to miasto, w którym zamieszkuje sporo jednostek pracujących w tym właśnie zawodzie. Na co dzień przeprowadzają one szczególne szkolenia oraz dokonują w wyłonionych firmach adekwatnych kontroli.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy bhp, obsługa bhp, ppoż Kraków »

  Dobrze się stało, że tak sporo się zmieniło w unormowaniach dotyczących obszaru bezpieczeństwa w pracy. Tym sposobem pracownicy dostali właściwą ochronę, w skład jakiej wchodziły między innymi obowiązkowe do odbycia kursy bhp. Kraków to miasto, w którym prosperuje dużo firm, jakie mają na celu dokształcanie pracowników w ten sposób. Jedną z nich jest BHP Mistrz, która ma spore uznanie na rynku miejscowym. Na witrynie internetowej da się zobaczyć jak odbywa się realizowana przez nich obsługa bhp. Kraków to w zasadzie dość duży rynek, na jakim stosunkowo łatwo odszukać odbiorców. Każdego lata stawiane jest tutaj następne kilka biurowców, w jakich ktoś musi umieścić adekwatne tabliczki ppoż. Kraków pomału wyrasta na miasto, jakie zaczyna się większości kojarzyć z porządnie prowadzonym interesem.

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań, Otwarte »

  Starzy mawiają, że istota ludzka uczy się całe życie i poniekąd jest w tym ziarno prawdy. Dlatego tak często pracodawcy posyłają swoich pracowników na rozmaite szkolenia. Szczecin to ośrodek miejski, w którym co pewien okres odbywają się różnego typu sympozja, które organizuje między innymi ekipa AVENHANSEN. Jak się okazuje, chętnych nie brak, a lista wyczekujących bywa niekiedy nadzwyczaj długa. W tym miejscu warto pomyśleć, dlaczego tak ogromną popularnością cieszą się szkolenia. Poznań jest miastem, które dorównuje w wielu kwestiach miastom z Europy Zachodniej. Z witryny internetowej szkolenia.avenhansen.pl można dowiedzieć się, kiedy mają się odbywać następne szkolenia otwarte. Na ogół terminy powtarzają się średnio co dwa tygodnie, więc prędzej czy potem zmniejszy się czas wyczekiwania zapisanych na liście.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • HDS Bochani »

  Ośrodek Auto Miś, jakiego siedziba jest w Bochni prowadzi kursy z tematyki jeżdżenia pojazdami silnikowymi. Najważniejszym zamiarem ośrodka jest nauczenie do właściwego zdania egzaminu państwowego, a co za tym idzie do właściwego jeżdżenia maszynami z silnikiem po krajowych trasach. Lekcje prowadzone w OSK to nie tylko kurs na tankowanie gazu, lecz również kurs na hds oraz kurs na wózki widłowe. Spotkania organizują wyłącznie fachowcy, wyuczeni w tym fachu. Każdy kursant ma prawo wybrać odpowiedniego dla niego nauczyciela. Firma zapewnia miły klimat i nienerwową naukę.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Integracja dla firm »

  Ze względu na wynajem urządzeń rekreacyjnych Fabryka Siły Wody Ognia cieszy się zainteresowaniem osób wychowujących najmłodszych. Dmuchańce symbolizują zamki, cena wynajmu jest rzeczywiście sprzyjająca. Firma organizuje pikniki firmowe. To nie tylko rewelacyjna forma spędzenia czasu, ale i szansa na lepsze poznanie innych osób. Niezwykle udane są imprezy integracyjne Poznań. Zapewniana jest nie tylko organizacja pikników. Organizacja imprez okolicznościowych to dogodne rozwiązanie w przypadku usługobiorców posiadających nieduże mieszkania. Jeżeli zagwarantujemy sobie salę, na imieniny możemy zaprosić rzeczywiście sporą ilość osób. Kompleksowa organizacja imprez bazuje na unikalnych pomysłach osób się nią zajmujących. Szkolenia motywacyjne sprawiają, że pracownicy zaczynają bardziej angażować się w pracę, a te z autoprezentacji uświadamiają jak opanować stres podczas wystąpień na forum. W Fabryce Siły Wody Ognia możemy zapisać się na kurs wspinaczkowy, a jeśli lubimy muzykę czekają na nas warsztaty bębniarskie.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie mieszkań Poznań »

  Zarazem w sytuacji wnętrz biurowych, jak i wnętrz mieszkań czy domów, bardzo ważne jest zachowywanie w nich dobrego porządku. Ma on wpływ na nastrój oraz zdrowie osób przebywających w danych wnętrzach, jak też stanowi wizerunek gospodarzy biura czy mieszkania. Zdarzają się jednakże miesiące, że brakuje czasu na sumienne czyszczenie podłóg Poznań, pranie dywanów Poznań czy mycie okien. Wtedy bardzo dobrze jest zgłosić się do profesjonalistów. Osoby indywidualne jak również firmy z Poznania, które poszukują fachowców w zakresie usług sprzątanie biura Poznań czy też sprzątanie domów Poznań, odszukają ich w SETI. Jest to firma sprzątająca z Poznania, która ma ogromne doświadczenie w sprzątaniu biur, domów jak też hal i obszarów zieleni. Do każdego typu zlecenia SETI - sprzątanie Poznań, podchodzi z wyjątkową dbałością o detale, mając na uwadze wszystkie uwagi klientów. Firma SETI - usługi porządkowe Poznań funkcjonuje także jako SETI – BHP Poznań, oferując szkolenia z BHP jak też przeciw pożarowe.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ze sprzedaży »

  Serwisy społecznościowe to nie tylko, mniej lub bardziej ciekawy trend to także, bezkresne możliwości reklamowe dla Twojego biznesu. Agencja Premium Consulting w oparciu o szkolenie sprzedażowe (Social Media Marketing) wprowadzi Ciebie, a także Twoją firmę w nowatorski wymiar reklamy. Dowiesz się jak: atrakcyjnie, a także skutecznie administrować niskobudżetową kampanią reklamową, jak ją modelować (biorąc pod uwagę koloryt portali społecznościowych), jak tworzyć relację z klientami, jak również jak kreować potrzebę sięgnięcia po produkty oferowane przez Twoją firmę. Trenerzy sprzedaży w prosty, jak również atrakcyjny sposób wprowadzi Cię bezboleśnie w meandry kampanii promocyjnej najnowszej generacji.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Social media specialist »

  Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa i pragniesz uzyskać wiedzę w jaki sposób podnieść wyniki sprzedaży w swojej firmie to powinieneś zaglądnąć na naszą witrynę. Odwiedzając nią uzyskasz dostęp do bardzo dużej ilości materiałów, które przybliżają tematy powiązane ze szkoleniami dla sprzedawców. Szkolenia sprzedażowe Warszawa to bowiem najskuteczniejszy sposób na to, żeby nasi sprzedawcy stali się jeszcze bardziej efektywni w kontaktach z klientem. Prócz tego na naszej witrynie znajdują się artykuły dotyczące marketing social media, który jest niesamowicie skutecznym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów. Zapraszamy do korzystania z naszej witryny.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »