Strony związane z hasłem 'pizza':

 • Pizza, Najlepsza Pizza Kraków »

  W dobie szeroko pojętej globalizacji pewnie każdy człowiek na świecie wie, jak smakuje smakowita pizza. Kraków to miejsce, w którym prosperuje ponad siedemdziesiąt pizzerii. Dzięki takiemu stanu materii korzystają na tym głównie konsumenci wabieni coraz to ciekawszymi zniżkami. Uczniowie zazwyczaj dokonują zamówień z miejsc, gdzie oferowana jest naprawdę tania pizza. Kraków wedle ostatnich sondaży jest jednym z najatrakcyjniejszych miejsc do egzystowania w Polsce. Pośród firm bytujących w tymże mieście na nadzwyczajną wzmiankę zasługuje PIU Pizza. Według weryfikacji krytyków kulinarnych to właśnie tam serwowana jest najlepsza pizza. Kraków na tle innych miast w Polsce wypada dosyć dobrze, jeśli chodzi o bazę gastronomiczną. Z tego faktu zadowoleni są zarówno konsumenci, jak i posiadacze pizzerii.

  Data dodania: 02 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • CapriNew.pl »

  Odwiedzanie Grodu Wawelskiego nie może kończyć się na tylko do aranżowania ekskursyj do miejsc historycznych, muzeów i kopalni soli w Wieliczce. Wielokrotnie to niejedyna domena takich miejscowości jak Kraków. Pizza tudzież sporo innych typowo niepolskich dań można skosztować w niepoliczonej liczbie lokali gastronomicznych takich jak pizzerie, puby czy restauracje. Jeżeli po całym dniu czujesz się zmęczony, mniejsza z tym czy jesteś pracownik pracownik czy turysta - świetnym rozwiązaniem z myślą o Tobie stanowi jedzenie na telefon. Kraków to miasto, w którym dużo pizzerii świadczy taką usługę, powiem więcej, przywiezie zamówioną strawę gratis. Do tych należy lokal Capri New zlokalizowana w ścisłym centrum Krakowa. Zamów u nas jedzenie, a w odległości 7 kilometrów, dostarczymy je bezwarunkowo za darmo. Wpierw zaznajomże się z naszym menu, w którym znajdziesz nie tylko pizzę, ale również pyszne obiady oraz coś na szybko.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pizzeria Wrocław Opinie, Pizzeria WrocławPizzeria Wrocław, Pizzeria Wrocław Opinie »

  O ile chodzi o pizzerie, Wrocław bez wątpienia odróżnia się w rejonie województwa dolnośląskiego. Wreszcie jest to najogromniejsze miasto w tym rejonie. W związku z tym mieści się tutaj godny podziwu lokal dla niejednego amatora pizzy. O ile nurtuje Cię kolejna nowa pizzeria, Wrocław ma opinie o nich na stronach portalu AlePizza.com. Istniejemy już od ponad 15 miesięcy w rejonie Krakowa, a na chwilę obecną zawitaliśmy do Wrocławia. Na naszej stronie funkcjonuje ranking pizzerii, wobec tego uwzględniając oddane głosy internautów możesz się zasugerować, który lokal najlepiej wybrać, by złożyć zamówienie na pizzę. Ponadto możesz czytać opinie, przeglądać cyfrowe ulotki, podziwiać fotografie. Pokrótce, u nas znajdziesz wszystkie dane o danym lokalu bez konieczności opuszczania z domu.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Katowice »

  Jesteś w Katowicach. Nie wiesz gdzie się najeść. Przeszukaj nasz wortal i zjedz najsmaczniej w okolicy. Smakoteka.pl to wortal zawierający pizzerie, pierogarnie, kawiarnie, sushi-bary, restauracje organizujące imprezy, a ponadto zapewniające catering lub jedzenie na telefon w Katowicach. Serwis Smakoteka.pl pozwala użytkownikowi poszukiwanie restauracji według rodzaju kuchnii jaka jest podawana w restauracji. Użytkownik ma możliwość również zawęzić wyszukiwania do lokali posiadających ogródek, salę dla niepalących czy też orkiestrę, która serwuje muzykę na żywo. W bazie znajduje się wiele restauracji, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających smakoszy... Portal jest zaprojektowany w sposób intuicyjny dla przeglądającego dzięki temu wynajdowanie restauracji jest łatwe. Jeśli chcesz smacznie zjeść nie poszukuj innych serwisów wejdz na Smakotekę i najedz się do syta! Obiecujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej smakoteki. U nas znajdziesz najspaczniejsze potrawy w wielu miastach w Polsce! Możesz również wynajdować lokale w całych województwach czy też powiatach. Zachęcamy do skorzytania z Smakoteki!
   

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Warszawa »

  Jesteś w Warszawie. Nie wiesz gdzie się najeść. Przeszukaj nasz serwis i zjedz najsmaczniej w okolicy. Smakoteka.pl to wortal zawierający pizzerie, pierogarnie, kawiarnie, sushi-bary, restauracje organizujące imprezy oraz dodatkowo zapewniające catering albo jedzenie na telefon w Warszawie. Serwis Smakoteka.pl pozwala użytkownikowi wyszukiwanie lokalu według typu kuchnii jaka jest podawana w lokalu. Użytkownik może także zawęzić poszukiwania do lokali posiadających ogródek, salę dla niepalących czy również orkiestrę, która serwuje muzykę na żywo. W bazie znajduje się wiele lokali gastronomicznych, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających smakoszy... Portal został zaprojektowany w sposób intuicyjny dla przeglądającego dzięki temu znajdowanie lokalu jest bardzo proste. Jeśli poszukujesz, gdzie smacznie zjeść nie szukaj innych portali skorzystaj z Smakoteki i najedz się do syta! Obiecujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej smakoteki. U nas znajdziesz najspaczniejsze jedzienie w wielu miastach w Polsce! Możesz również wyszukiwać lokale w całych województwach czy też powiatach. Zachęcamy do sprawdzenia naszego portalu!
   

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje w Poznaniu »

  Jesteś w Poznaniu. Nie wiesz gdzie zjeść. Przeszukaj nasz wortal i zjedz najsmaczniej w okolicy. Smakoteka.pl to wortal zawierający pizzerie, pierogarnie, kawiarnie, sushi-bary, restauracje organizujące imprezy, a dodatkowo zapewniające catering albo jedzenie na telefon w Poznaniu. Serwis Smakoteka.pl pozwala użytkownikowi znajdowanie lokalu według stylu kuchnii jaka jest podawana w lokalu. Użytkownik może też zawęzić poszukiwania do lokali posiadających ogródek, salę dla niepalących czy również orkiestrę, która serwuje muzykę na żywo. W bazie znajduje się wiele restauracji, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających smakoszy... Wortal jest zaprojektowany w sposób intuicyjny dla użytkownika dzięki temu poszukiwanie restauracji jest proste. Jeśli poszukujesz, gdzie smacznie zjeść nie poszukuj innych portali skorzystaj z Smakoteki i najedz się do syta! Obiecujemy, że będziesz zadowolony z wyboru naszej smakoteki. U nas znajdziesz najspaczniejsze potrawy w wielu miejscach w Polsce! Możesz także wynajdować lokale w całych województwach czy też powiatach. Zachęcamy do skorzytania z naszego wortalu!
   

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Kraków Rynek »

  W każdym mieście w Rzeczypospolitej Polskiej działa więcej niż jedna restauracja. Kraków rynek ma tak uformowany, że w jego obrębie mieszczą się głównie, w których serwowane jest jedzenie. Aby dowiedzieć się, w którym z nich będziemy czuć się odpowiednio warto wpierw rzucić okiem na witrynę internetową portalu AleLokale. W miejscu tym zamieszczone są fotografie, które prezentują wnętrza tutejszych lokali bistro. Jest to ciekawa opcja dla tych, którym szkoda czasu na obejście wszystkich tych miejsc. Wchodząc na paginę alelokale.pl, dowiemy się, czym cechuje się dana restauracja. Kraków jest dość dużym miastem, dlatego ciężko byłoby nam na dobrą sprawę zapoznać się z menu każdej spośród nich w trakcie jednego weekendu. Na szczęście dzięki stronie AleLokale nie musimy już chodzić od jednego do następnego baru.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza tania Pizza Warszawa »

  Żacy nie są wymagający gdy chodzi o ciepły i regeneracyjny posiłek. Wobec tego, nie bez przyczyny większość tej grupy ciekawi pyszna i tania pizza. Warszawa jest miejscowością, w którym ceny są w dużej mierze wyższe niźli w innych częściach państwa, wskutek tego tym trudniej odkryć lokal, w którym znajduje się niedroga a w tym samym czasie najlepsza pizza. Warszawa oraz jej mieszkańcy doczekali się teraz portalu, jaki posiada w własnej bazie wszystkie lokale, jakie oferują w swoim menu pizzę. AlePizza.com jest punktem, w jakim pozostały umiejscowione skrócone wizytówki wszystkich pizzerii, razem ze fotografiami, menu, opiniami i indywidualnymi ocenami użytkowników. Gdy wyszukujesz smacznej pizzy, wiedz że to zaufane miejsce, w jakie powinieneś odwiedzić. Niejedna pizzeria z Warszawy, opinie posiada na stronach AlePizza.com. Zagrzewamy do wizyt w celu ich poznania, a ponadto również do wzięcia udziału w korzystnych konkursach. Chcąc wybrać się do pizzerii, masz możliwość uprzednio zobaczyć komentarze, galerie, ulotke lub menu, oraz lokalizację.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »