Strony związane z hasłem 'kwiaty':

 • Kosze pełne kwiatów »

  Kosz z kwiatami to godny podziwu pomysł dla kogoś, kto wchodzi w pełnoletność, jak i również dla nowożeńców. Praktycznie każda sposobność jest tutaj adekwatna i czyni, że taki podarek jest na miejscu. Tego typu prezenty można dać nawet w formie podziękowania dla lekarzy za udaną operację, czy też dobrą opiekę medyczną. Jest to przyciągający pomysł, a nawet jeśli kwiaty po jakimś okresie trzeba będzie wyrzucić, to sam kosz z pewnością się przyda. Wolno go zagospodarować na całkiem świeże kwiaty czy też wstawić tam już jakiegoś w doniczce. Kosze pełne kwiatów to faktyczna rewolta w domenie prezentów, prawdziwy hit naszych czasów, który cieszy się znacznym powodzeniem. Co sporzej, tego gatunku kosze można posłać jako pocztę kwiatową do ukochanej figury. Jest to bardzo delikatny gest, który z pewnością będzie sporym zaskoczeniem dla jednostki obdarowanej. Warto poszukać frapujących kompozycji, gdyż jest ich istotnie bardzo bez liku. Przykładem mogą być słoneczniki w koszach, jak i również różnego wariantu kwiaty w połączeniu z owocami. Ciekawym ujęciem jest także położenie w nich sztucznych kwiatów, które są niezwykle trwałe.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty »

  Wiele figur szuka możności by wręczyć komuś kwiaty, jednakże nie należy się tym zbytnio przejmować, gdyż nie ulega wątpliwości każda okazja jest w porządku. Nieraz nawet brak możności może być pociągającym wrażeniem. Dużo ludzi przypuszcza, że kwiaty przynosi się na jednoznaczne okazje, jednak należy zastanowić się nad tym, czy nie byłoby nam miło, gdyby ktoś, kto przybył tylko na kawę dostarczył nam bukiet kwiatów do wazonu? Jest to z pewnością coś bardzo fajnego, nawet jeśli sprawionego w ramach wdzięczności za zaproszenie. Powinno się zastanowić się nad tym kiedy wykonaliśmy dla kogoś coś doskonale bezinteresownego tak od siebie z serca? Z pewnością takich zajść będzie bardzo mało, a jednak stale jesteśmy lubiani wśród przyjaciół. Niemniej jednak warto zabiegać o znajomości nie tylko te nowe, lecz również i te, które już mają ładnych kilka lat. To oczywiście długoletnie znajomości notorycznie się rozpadają, gdyż nie ulega kwestii obywatele o to nie dbają. O wierną przyjaźń należy dbać, kultywować ją na wszelkim kroku. Obywatele są cięgiem zapatrzeni w siebie, są sobkami i myślą, że nic się nie odmieni.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty »

  Bukiety to bardzo klawe wyjście jeśli chodzi o różnego typu uroczystości. Mogą być one różnej wielkości w zależności od naszych wymagań. Pomimo tego należy pomnieć o tym, by były one godnie uślicznione. To właśnie ich wykończenie ma duży wpływ na końcowy efekt. Wiele person uważa, że na pewne ceremonie jest to stale mile widziany dar, jednak ważnym jest także to by właściwie je podarować. Czasami można dodać jakiś niewyszukany liścik, dzięki któremu obdarowana figura będzie wiedziała od kogo je dostała. Kwiaty, jakie komponują się na taki bukiet są różne - do licha i trochę zależy od wieku postaci, którą chcemy obdarować, gdyż jak wiadomo wraz z czasem modyfikują się gusta oraz inne upodobania, w tym także i te dotyczące uślicznienia kwiatów. Niewątpliwie, że dla młodej osoby może to być coś zwariowanego, jednak dla staruszki będzie to odrzucające i nieprzyzwoite, dlatego też gdy wybieramy się do kwiaciarni powinno się poinformować panią, która będzie wykonywała wiązankę o tym ile dana figura ma lat oraz co kocha, gdyż będzie to bardzo pożądane przy konstruowaniu bukietu.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bukiety Ślubne Kraków »

  Mnóstwo osób z podziwem podziwia bukiety ślubne. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim nie brak kwiaciarni zajmujących się ich robieniem. Do tej grupy da się zaliczyć choćby Magiczne Kwiaty. Ich wykonane realizacje mogą budzić podziw. Da się im bliżej przyjrzeć na zdjęciach umieszczonych na stronie internetowej magicznekwiaty.pl. Należy przyznać, że wiedzą oni, jak się tworzy śliczne bukiety. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim każdego lata odbywa się przeszło paręset wesel. Znaczną część z nich ozdabia kwiaciarnia Magiczne Kwiaty. Dotychczasowi klienci tej firmy słusznie zaznaczają w komentarzach, że mieli do czynienia z ekspertami jedynymi w swoim gatunku. Drużyna to potrafi wręcz wyczarować coś z niczego, nie żądając przy tym bajońskich cen za świadczone dla delikwentów usługi, co nie zawsze jest regułą na rynku.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów »

  Od wielu lat funkcjonowały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te chciały także dostarczać kwiaty do Polski, ale nie było takich mocy wytwórczych, ponieważ potrzebne było skonstruowanie w pierwszej kolejności całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie podtrzymać kanony obowiązujące w firmie. Nie było to bezproblemowe. Pierwsze oddziały poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych ostatniego wieku i od tamtej pory można już przesyłać kwiaty do Polski z terenu całego świata. Oryginalnie poczta kwiatowa u nas nie dochodziła we wszystkie zakątki naszego kraju, ale bardzo rychło się modyfikowała i w krótkim czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie rejony. Kiedy w dodatku spopularyzował się Internet, Polacy zaczęli licznie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz częściej, entuzjastyczniej i śmielej nadając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliźnich i znajomych. Klientów jest coraz więcej, dzięki czemu możliwe jest notoryczne obniżanie cen i formowanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Pojawia się też coraz znaczniejsza konkurencja, albowiem wciąż powstają nowe firmy. Jest to jednak wymagający rynek - wytrzymają tylko najlepsi, mający najmocniejsze zaplecze.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Od wielu lat funkcjonowały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te potrzebowały także wytwarzać kwiaty do Polski, ale nie było takich sił, ponieważ potrzebne było zbudowanie najsampierw całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie obronić standardy obowiązujące w firmie. Nie było to łatwe. Pierwsze zespoły poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych zeszłego wieku i od tamtych czasów można już ekspediować kwiaty do Polski z obszaru całego globu. Pierwotnie poczta kwiatowa u nas nie dochodziła we wszystkie kąciki naszego kraju, ale bardzo ekspresowo się rozwijała i w zwięzłym czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie obszary. Kiedy dodatkowo upowszechnił się Internet, Polacy rozpoczęli licznie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz systematyczniej, chętniej i śmielej wysyłając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliskich i znajomych. Klientów jest coraz więcej, dzięki czemu możliwe jest stałe obniżanie cen i powstawanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Objawia się też coraz pokaźniejsza konkurencja, gdyż wciąż powstają nowe firmy. Jest to jednak wymagający rynek - wytrwają tylko najlepsi, mający najmocniejsze zaplecze.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Kryzys dorwał wszystkie branże zmniejszając dochody firm, a także prostego zjadacza chleba. Najbardziej doznały to firmy sprzedające towary luksusowe, do których teoretycznie należy również branża kwiaciarska. Paradoksalnie jednak, firmy importujące kwiaty do Polski sprowadzają ich więcej niż ongiś, ich obroty stale wschodzą i rokowania są bardzo optymistyczne. Coraz więcej Polaków kupuje kwiaty, być może dlatego, że chcą sobie za ich pomocą osłodzić nieco szarą rzeczywistość, niemniej faktem jest, że sprzedaż stale wyrasta, a wraz z nią rośnie zainteresowanie na usługi firm importujących kwiaty do Polski, ponieważ rodzimi fabrykanci nie są w stanie dogodzić potrzeb wciąż narastającego rynku nawet w nielicznej części. Sprowadzamy coraz więcej kwiatów, jesteśmy więc łakomym kąskiem jako rynek dla obcych producentów, którzy chętni są zaproponować niższe ceny tak wielkiemu nabywcy. Dzięki temu ceny w jakich my, użytkownicy możemy kupić kwiaty są coraz bardziej dogodne i interesujące. Rynek kwiatów w Polsce polepsza się w niezwykłym tempie - aspektem tego jest powstawanie wielu nowych kwiaciarni, zarówno w kanale tradycyjnym jak i nowoczesnym.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kompozycje kwiatowe »

  Bardzo frapujące rezultaty można uzyskać mieszając różne kolory tych samych kwiatów, jest to bardzo zachęcające, jednak tylko przy umiejętnym ich zestawieniu. Wiadomo, że każdy ma cokolwiek inny gust, tak więc florystka powinna liczyć się z upodobaniem klientów, chociaż gdy jest to osoba młoda, to z pewnością dostroi się do naszych żądań. Co więcej, kwiaty jakie będą wchodziły w całość takiej kompozycji powinny być na tyle ekspresyjne by całość nie była rzadka. Należy umiejętnie dopasować zarówno ich kolor jak i gatunek. Można dowolnie zestawiać różne gatunki kwiatów, jednak trzeba wszystko przykroić. Interesująco prezentują się też bukiety, w których każdy kwiat jest inny, jednak ich ułożenie jest prawdziwą umiejętnością, którą mało kto potrafi spowodować. Niezwykle wart podkreślenia jest fakt w jaki sposób trzeba dostroić te kwiaty do siebie, by komponowały komplet. Czasem wystarczy należyte ozdobienie i gotowe, aczkolwiek bywa i tak, że należy je przyciąć czy też użyć innych sposobów, by wszystko do siebie pasowało. Wybór odpowiednich kwiatów to kwestia stylu, duże znaczenie ma tutaj pogląd klienta.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wieńce na Święto Zmarłych »

  W związku ze zbliżającym się pokaźnymi krokami świętem zmarłych, we wszystkich sklepach oraz na bazarach pojawią się wnet wieńce ze sztucznych kwiatów, które są niebezcelowymi ozdobami zdobywanymi w tym czasie przez wszystkich Polaków. Sztuczne kwiaty do Polski są tak bywa ściągane z dalekiego wschodu, gdzie ich produkcja jest zdecydowanie tańsza niż u nas. Bezgraniczne ilości tego artykułu jaki sprzedaje się w okresie przedświątecznym, muszą dojść do nas na czas, tak by nadążyły się sprzedać - hipermarkety startują bowiem tak zwaną "akcję znicz" już z początkiem października. Kwiaty do Polski wnikają jako gotowe już wieńce, a także często jako półprodukty, z których dopiero na miejscu, w niewielkich warsztatach produkcyjnych układane są bukiety i wieńce. Bywa też tak, że półprodukty są sprzedawane w formie surowej, do samoistnego skomponowania ozdoby. Dzięki temu wieńce są nie tylko tańsze, ale również unikatowe, bo każdy ma inną wizję i używa innych bonusów do swojego dzieła. W tym unikalnym dniu, jeden raz w roku - 1 listopada, gdy pójdziemy odwiedzić groby naszych ukochanych zmarłych, będą one kolorowe od różnobarwnych kwiatów i zapalonych zniczy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Od wielu lat działały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te potrzebowały także wytwarzać kwiaty do Polski, ale nie było takich mocy wytwórczych, ponieważ konieczne było zbudowanie wpierw całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie zachować standardy obowiązujące w firmie. Nie było to bezproblemowe. Pierwsze oddziały poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych zeszłego wieku i od tamtych czasów można już przesyłać kwiaty do Polski z obszaru całego globu. Pierwotnie poczta kwiatowa u nas nie docierała we wszystkie zakątki naszego kraju, ale bardzo rychło się polepszała i w zwięzłym czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie okręgi. Kiedy dodatkowo rozpropagował się Internet, Polacy zaczęli gromadnie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz systematyczniej, chętniej i odważniej wysyłając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliźnich i znajomych. Klientów jest coraz sporzej, dzięki czemu możliwe jest wielokrotne obniżanie cen i powstawanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Objawia się też coraz pokaźniejsza konkurencja, albowiem wciąż powstają nowe jednostki. Jest to jednak wymagający rynek - wytrzymają tylko najlepsi, mający najsilniejsze zaplecze.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów z Holandii »

  Większość firm importujących kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich giełd kwiatowych umiejscowionych w Holandii. Tu swoje wyroby wystawiają na sprzedaż fabrykanci kwiatów z całego globu. Holandia jest swego rodzaju mediatorem, który z jednej strony zapewnia połączenie między sprzedającymi i kupującymi, za co nakłada dywidendę, a z drugiej strony, jest poręczycielem właściwej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie adekwatnie z ustaleniami, prawnicy, których zatrudnia holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu roszczeń. Jednakże niektórzy wielcy importerzy, chcąc odstępować więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i próbują upłynniać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która pomału staje się jednym z najogromniejszych kwiatowych potentatów. Dzięki temu dużo kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej pożądanymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą spełniać wzorców, jakich od sprzedawanych u siebie artykułów szacuje holenderska giełda. Wypada więc zastanowić się, czy chcemy zaryzykować, dla większego zysku, czy przedkładamy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty dla matki »

  Mówi się, że ślub jest najistotniejszym dniem w życiu każdego człowieka. Wszelako dla każdej współmałżonki najważniejszym momentem w życiu są narodziny dzieciaczka. To trudne doświadczenie, niosące ze sobą wiele bólu, wymagające wysiłku, męczące, a jednak niezapomniane i piękne. Każda świeżo upieczona matka jest bardzo szczęśliwa, ale również wyczerpana i cokolwiek zatrwożona na wskroś dla niej nową sytuacją, odpowiedzialnością za drobną istotkę, którą sprowadziła na świat. W tych pierwszych dniach po porodzie matce jest szczególnie ciężko, a fakt, że pielgrzymki familii i znajomych wybierają się do szpitala, żeby zobaczyć dziecko w żadnym wypadku jej nie pomagają. Ten czas młoda rodzicielka i jej dzidziuś powinni mieć dla siebie, po to, żeby odpocząć i oswoić się z nową sytuacją. Jeśli któraś z twoich znajomych przed chwilą została matką, nie pchaj się od razu do szpitala, wyślij kwiaty. Mama z pewnością doceni twoją subtelność i takt, a dla jej dziecięcia również bezpieczniejsze będzie, jeśli nie będzie narażone od pierwszych dni na dotyk, z różnymi bakteriami, które goście mogą zdeponować w jego środowisko. Maluszek ma jeszcze niewykształcony układ odpornościowy i zbyt wiele person w jego otoczeniu może źle wpłynąć na stan jego zdrowia. Każda choroba w tak młodym wieku jest niesłychanie groźna.

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty »

  Bukiety to bardzo przyjemne wyjście jeśli chodzi o różnego typu celebry. Mogą być one różnej wielkości w zależności od naszych wymagań. Jednak należy pomnieć o tym, by były one akuratnie ozdobione. To właśnie ich wykończenie ma duży wpływ na krańcowy efekt. Wiele jednostek uznaje, że na pewne celebry jest to nieustająco mile widziany dar, jednak ważnym jest także to by przyzwoicie je sprezentować. Czasami można dorzucić jakiś bezpretensjonalny liścik, dzięki któremu obdarowana osoba będzie wiedziała od kogo je dostała. Kwiaty, jakie układają się na taki bukiet są różne - wiele zależy od wieku persony, którą chcemy obdarować, gdyż jak wiadomo wraz z czasem zmieniają się gusta oraz inne poglądy, w tym także i te dotyczące udekorowania kwiatów. Wiadomo, że dla młodej osoby może to być coś szalonego, jednak dla babci będzie to odrzucające i nieskromne, dlatego też gdy wybieramy się do kwiaciarni należy poinformować panią, która będzie wykonywała wiązankę o tym ile dana osoba ma lat oraz co ceni, gdyż będzie to bardzo wartościowe przy tworzeniu bukietu.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów bez pośredników »

  Większość firm importujących kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich bazarów kwiatowych umiejscowionych w Holandii. Tu swoje towary wystawiają na sprzedaż producenci kwiatów z całego globu. Holandia jest swego rodzaju mediatorem, który z jednej strony umożliwia połączenie między sprzedającymi i kupującymi, za co ściąga prowizję, a z drugiej strony, jest żyrantem udanej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie ściśle z ustaleniami, juryści, których angażuje holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu żądań. Niemniej jednak poniektórzy wielcy importerzy, chcąc odstępować więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i usiłują zbywać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która stopniowo staje się jednym z największych kwiatowych rekinów. Dzięki temu sporo kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej interesującymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą dopełniać wzorców, jakich od zbywanych u siebie artykułów oczekuje holenderska giełda. Trzeba więc zastanowić się, czy chcemy ryzykować, dla większego zarobku, czy preferujemy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty wspaniałym prezentem »

  Kwiaty potrafią być cudownym podarkiem, który wypada godnie zestawić i przedstawić. Duże wrażenie uczynimy, gdy będziemy je potrafili dać w akuratny sposób - a mianowicie to zawsze pan daje dziewczynie kwiaty, a nigdy partnerka współmałżonce. Jest to bardzo kluczowe, jednak u nas częstokroć nie zwraca się na to na wskroś uwagi. Jest to łączone z tym, że mnóstwo figur jest za równouprawnieniem i rozważa, że każdemu wszystko wolno. Od czasu do czasu powinno się zdać się na zdanie jednostki, która wykonuje nasze zalecenie, gdyż z pewnością ma ona duże doświadczenie w tego rodzaju bukietach i będzie potrafiła podołać żądaniom. Można także poszukać u siebie ideału wyniku jaki chcemy spełnić, być może da się ukształtować takie cudo w najbliższej kwiaciarni, chociaż do tego celu potrzeba młodej aktywnej osoby, która uwielbia wyzwania. Każdy sposób, by zaskoczyć jest godziwy, jednak trzeba wziąć pod uwagę także to, w jaki sposób zareaguje na to jednostka ludzka, która zostanie takim bukietem obdarowana, gdyż jak wiadomo w sytuacji, gdy będzie on źle zharmonizowany może dojść do obrażenia się na nas. Adekwatnym podejściem jest wiedzieć jakie kwiaty wielbi dana figura, oraz jakich nie - wtedy wysoce swobodniej jest coś wykonać.

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty »

  Bukiety to bardzo bombowe rozwiązanie jeśli chodzi o różnego typu uroczystości. Mogą być one różnej wielkości w zależności od naszych wymagań. Jednak należy pamiętać o tym, by były one adekwatnie upiększone. To właśnie ich wykończenie ma duży wpływ na końcowy efekt. Wiele ludzi uznaje, że na pewne święta jest to nieprzerwanie mile widziany dar, jednak istotnym jest także to by stosownie je darować. Czasami można dorzucić jakiś zgrzebny liścik, dzięki któremu obdarowana osoba będzie wiedziała od kogo je dostała. Kwiaty, jakie komponują się na taki bukiet są różne - dużo zależy od wieku osoby, którą chcemy obdarować, gdyż jak wiadomo wraz z czasem modyfikują się gusta oraz inne poglądy, w tym także i te dotyczące udekorowania kwiatów. Niewątpliwie, że dla młodej osoby może to być coś szalonego, jednak dla babci będzie to odrzucające i niecne, dlatego też gdy wybieramy się do kwiaciarni wypada poinformować panią, która będzie wykonywała wiązankę o tym ile dana osoba ma lat oraz co lubi, gdyż będzie to bardzo pomocne przy konstruowaniu bukietu.

  Data dodania: 23 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów z Holandii »

  Większość jednostek sprowadzających kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich giełd kwiatowych umieszczonych w Holandii. Tu swoje produkty wystawiają na handel producenci kwiatów z całego świata. Holandia jest swego rodzaju pośrednikiem, który z jednej strony zapewnia kontakt między sprzedającymi i kupującymi, za co ściąga dywidendę, a z drugiej strony, jest gwarantem udanej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie odpowiednio z ustaleniami, prawnicy, których zatrudnia holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu żądań. Tymczasem poniektórzy wielcy importerzy, chcąc upłynniać więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i próbują zbywać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która stopniowo staje się jednym z najogromniejszych kwiatowych rekinów. Dzięki temu wiele kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej zachęcającymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą spełniać wzorców, jakich od sprzedawanych u siebie towarów wyczekuje holenderska giełda. Należy więc zastanowić się, czy chcemy odważyć się, dla większego zarobku, czy wolimy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek kwiatów w Polsce »

  Kryzys dorwał wszystkie specjalizacje zmniejszając środki utrzymania firm, a także zwykłego zjadacza chleba. Najbardziej odczuły to firmy sprzedające towary luksusowe, do jakich teoretycznie należy również branża kwiaciarska. Paradoksalnie jednak, firmy importujące kwiaty do Polski sprowadzają ich więcej niż niegdyś, ich obroty stale rosną i rokowania są bardzo optymistyczne. Coraz więcej Polaków nabywa kwiaty, być może dlatego, że chcą sobie za ich pomocą osłodzić nieco szarą rzeczywistość, niemniej faktem jest, że sprzedaż stale wzrasta, a wraz z nią wyrasta zapotrzebowanie na usługi firm importujących kwiaty do Polski, ponieważ miejscowi fabrykanci nie są w stanie spełnić wymagania potrzeb wciąż wzrastającego rynku nawet w niewielkiej części. Importujemy coraz więcej kwiatów, jesteśmy więc łakomym kąskiem jako rynek dla cudzoziemskich producentów, którzy przychylni są zaproponować niższe ceny tak wielkiemu nabywcy. Dzięki temu ceny w jakich my, konsumenci możemy kupić kwiaty są coraz bardziej osiągalne i atrakcyjne. Rynek kwiatów w Polsce polepsza się w niepospolitym tempie - objawem tego jest powstawanie wielu nowych kwiaciarni, zarówno w kanale tradycyjnym jak i nowoczesnym.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty na każdą okazję »

  W życiu każdego z nas są takie okazje, które powinno się uczcić bukietem kwiatów. Z pewnością jest ci miło, kiedy twoi znajomi pamiętają o doniosłych dla ciebie ceremoniach, przesyłając ci w tych nadzwyczajnych dniach życzenia, pozdrowienia, kwiaty i serdeczności. Jeśli tobie przynosi to frajdę, na pewno jest też przyjemne dla pozostałych. Pomnij więc o ich świętach, wyślij kwiaty z okazji urodzin koleżance, złóż życzenia i gratulacje z okazji narodzin dziecka koleżance prezentując bukiet, powiedz kocham swojej matce darując jej kwiaty, dostawa pięknej mieszanki kwiatowej jest dobra na każdą okazję, jak również bez okazji, dla samej przyjemności sprezentowania komuś wonnego upominku. Kwiaty są nieprzeciętne i mają na nas fenomenalny wpływ. Mówimy, że to muzyka uspokaja obyczaje, ale tym, co tak naprawdę naprawia nam klimat i powoduje, że się odprężamy są kolorowe kwiaty, ich nasycona zieleń, zabawa i pozytywne uczucia, które symbolizują. Bukiet umożliwi zapomnieć o smutku, kiedy akurat kogoś ci bliskiego osaczył smutek i to bez względu na to, co jest genezą owego klimatu. Dzięki nim można oderwać się od szarej rzeczywistości, zanurzyć się w świecie zapachów, barw i aksamitnej miękkości płatków.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »