Strony związane z hasłem 'kwiaty do Polski':

 • Import kwiatów »

  Od wielu lat funkcjonowały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te chciały także dostarczać kwiaty do Polski, ale nie było takich mocy wytwórczych, ponieważ potrzebne było skonstruowanie w pierwszej kolejności całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie podtrzymać kanony obowiązujące w firmie. Nie było to bezproblemowe. Pierwsze oddziały poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych ostatniego wieku i od tamtej pory można już przesyłać kwiaty do Polski z terenu całego świata. Oryginalnie poczta kwiatowa u nas nie dochodziła we wszystkie zakątki naszego kraju, ale bardzo rychło się modyfikowała i w krótkim czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie rejony. Kiedy w dodatku spopularyzował się Internet, Polacy zaczęli licznie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz częściej, entuzjastyczniej i śmielej nadając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliźnich i znajomych. Klientów jest coraz więcej, dzięki czemu możliwe jest notoryczne obniżanie cen i formowanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Pojawia się też coraz znaczniejsza konkurencja, albowiem wciąż powstają nowe firmy. Jest to jednak wymagający rynek - wytrzymają tylko najlepsi, mający najmocniejsze zaplecze.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Od wielu lat funkcjonowały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te potrzebowały także wytwarzać kwiaty do Polski, ale nie było takich sił, ponieważ potrzebne było zbudowanie najsampierw całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie obronić standardy obowiązujące w firmie. Nie było to łatwe. Pierwsze zespoły poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych zeszłego wieku i od tamtych czasów można już ekspediować kwiaty do Polski z obszaru całego globu. Pierwotnie poczta kwiatowa u nas nie dochodziła we wszystkie kąciki naszego kraju, ale bardzo ekspresowo się rozwijała i w zwięzłym czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie obszary. Kiedy dodatkowo upowszechnił się Internet, Polacy rozpoczęli licznie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz systematyczniej, chętniej i śmielej wysyłając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliskich i znajomych. Klientów jest coraz więcej, dzięki czemu możliwe jest stałe obniżanie cen i powstawanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Objawia się też coraz pokaźniejsza konkurencja, gdyż wciąż powstają nowe firmy. Jest to jednak wymagający rynek - wytrwają tylko najlepsi, mający najmocniejsze zaplecze.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Kryzys dorwał wszystkie branże zmniejszając dochody firm, a także prostego zjadacza chleba. Najbardziej doznały to firmy sprzedające towary luksusowe, do których teoretycznie należy również branża kwiaciarska. Paradoksalnie jednak, firmy importujące kwiaty do Polski sprowadzają ich więcej niż ongiś, ich obroty stale wschodzą i rokowania są bardzo optymistyczne. Coraz więcej Polaków kupuje kwiaty, być może dlatego, że chcą sobie za ich pomocą osłodzić nieco szarą rzeczywistość, niemniej faktem jest, że sprzedaż stale wyrasta, a wraz z nią rośnie zainteresowanie na usługi firm importujących kwiaty do Polski, ponieważ rodzimi fabrykanci nie są w stanie dogodzić potrzeb wciąż narastającego rynku nawet w nielicznej części. Sprowadzamy coraz więcej kwiatów, jesteśmy więc łakomym kąskiem jako rynek dla obcych producentów, którzy chętni są zaproponować niższe ceny tak wielkiemu nabywcy. Dzięki temu ceny w jakich my, użytkownicy możemy kupić kwiaty są coraz bardziej dogodne i interesujące. Rynek kwiatów w Polsce polepsza się w niezwykłym tempie - aspektem tego jest powstawanie wielu nowych kwiaciarni, zarówno w kanale tradycyjnym jak i nowoczesnym.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wieńce na Święto Zmarłych »

  W związku ze zbliżającym się pokaźnymi krokami świętem zmarłych, we wszystkich sklepach oraz na bazarach pojawią się wnet wieńce ze sztucznych kwiatów, które są niebezcelowymi ozdobami zdobywanymi w tym czasie przez wszystkich Polaków. Sztuczne kwiaty do Polski są tak bywa ściągane z dalekiego wschodu, gdzie ich produkcja jest zdecydowanie tańsza niż u nas. Bezgraniczne ilości tego artykułu jaki sprzedaje się w okresie przedświątecznym, muszą dojść do nas na czas, tak by nadążyły się sprzedać - hipermarkety startują bowiem tak zwaną "akcję znicz" już z początkiem października. Kwiaty do Polski wnikają jako gotowe już wieńce, a także często jako półprodukty, z których dopiero na miejscu, w niewielkich warsztatach produkcyjnych układane są bukiety i wieńce. Bywa też tak, że półprodukty są sprzedawane w formie surowej, do samoistnego skomponowania ozdoby. Dzięki temu wieńce są nie tylko tańsze, ale również unikatowe, bo każdy ma inną wizję i używa innych bonusów do swojego dzieła. W tym unikalnym dniu, jeden raz w roku - 1 listopada, gdy pójdziemy odwiedzić groby naszych ukochanych zmarłych, będą one kolorowe od różnobarwnych kwiatów i zapalonych zniczy.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów do Polski »

  Od wielu lat działały już kwiaciarnie świadczące usługi poczty kwiatowej za granicą, firmy te potrzebowały także wytwarzać kwiaty do Polski, ale nie było takich mocy wytwórczych, ponieważ konieczne było zbudowanie wpierw całej sieci kwiaciarni współpracujących, które byłyby w stanie zachować standardy obowiązujące w firmie. Nie było to bezproblemowe. Pierwsze oddziały poczty kwiatowej jednak powstały i u nas w latach 50 - tych zeszłego wieku i od tamtych czasów można już przesyłać kwiaty do Polski z obszaru całego globu. Pierwotnie poczta kwiatowa u nas nie docierała we wszystkie zakątki naszego kraju, ale bardzo rychło się polepszała i w zwięzłym czasie otoczyła swoim zasięgiem wszystkie okręgi. Kiedy dodatkowo rozpropagował się Internet, Polacy zaczęli gromadnie korzystać z wygód poczty kwiatowej, coraz systematyczniej, chętniej i odważniej wysyłając za jej pośrednictwem kwiaty do swoich bliźnich i znajomych. Klientów jest coraz sporzej, dzięki czemu możliwe jest wielokrotne obniżanie cen i powstawanie nowych kontyngentów poczty kwiatowej. Objawia się też coraz pokaźniejsza konkurencja, albowiem wciąż powstają nowe jednostki. Jest to jednak wymagający rynek - wytrzymają tylko najlepsi, mający najsilniejsze zaplecze.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów z Holandii »

  Większość firm importujących kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich giełd kwiatowych umiejscowionych w Holandii. Tu swoje wyroby wystawiają na sprzedaż fabrykanci kwiatów z całego globu. Holandia jest swego rodzaju mediatorem, który z jednej strony zapewnia połączenie między sprzedającymi i kupującymi, za co nakłada dywidendę, a z drugiej strony, jest poręczycielem właściwej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie adekwatnie z ustaleniami, prawnicy, których zatrudnia holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu roszczeń. Jednakże niektórzy wielcy importerzy, chcąc odstępować więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i próbują upłynniać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która pomału staje się jednym z najogromniejszych kwiatowych potentatów. Dzięki temu dużo kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej pożądanymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą spełniać wzorców, jakich od sprzedawanych u siebie artykułów szacuje holenderska giełda. Wypada więc zastanowić się, czy chcemy zaryzykować, dla większego zysku, czy przedkładamy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 04 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów bez pośredników »

  Większość firm importujących kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich bazarów kwiatowych umiejscowionych w Holandii. Tu swoje towary wystawiają na sprzedaż producenci kwiatów z całego globu. Holandia jest swego rodzaju mediatorem, który z jednej strony umożliwia połączenie między sprzedającymi i kupującymi, za co ściąga prowizję, a z drugiej strony, jest żyrantem udanej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie ściśle z ustaleniami, juryści, których angażuje holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu żądań. Niemniej jednak poniektórzy wielcy importerzy, chcąc odstępować więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i usiłują zbywać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która stopniowo staje się jednym z największych kwiatowych rekinów. Dzięki temu sporo kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej interesującymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą dopełniać wzorców, jakich od zbywanych u siebie artykułów oczekuje holenderska giełda. Trzeba więc zastanowić się, czy chcemy ryzykować, dla większego zarobku, czy preferujemy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Import kwiatów z Holandii »

  Większość jednostek sprowadzających kwiaty do Polski korzysta z pośrednictwa wielkich giełd kwiatowych umieszczonych w Holandii. Tu swoje produkty wystawiają na handel producenci kwiatów z całego świata. Holandia jest swego rodzaju pośrednikiem, który z jednej strony zapewnia kontakt między sprzedającymi i kupującymi, za co ściąga dywidendę, a z drugiej strony, jest gwarantem udanej transakcji. Jeśli coś nie pójdzie odpowiednio z ustaleniami, prawnicy, których zatrudnia holenderski rozjemca wesprą w dochodzeniu żądań. Tymczasem poniektórzy wielcy importerzy, chcąc upłynniać więcej kwiatów, po niższych cenach, unikają pośredników i próbują zbywać kwiaty z pominięciem Holandii. W ten sposób kwiaty do Polski są ściągane na przykład z Kenii, która stopniowo staje się jednym z najogromniejszych kwiatowych rekinów. Dzięki temu wiele kwiatów trafia na rynek w niższych cenach, co czyni je bardziej zachęcającymi dla klientów. Może się jednak zdarzyć, że kwiaty te nie będą spełniać wzorców, jakich od sprzedawanych u siebie towarów wyczekuje holenderska giełda. Należy więc zastanowić się, czy chcemy odważyć się, dla większego zarobku, czy wolimy mniejszy, ale bezpieczniejszy profit.
   

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rynek kwiatów w Polsce »

  Kryzys dorwał wszystkie specjalizacje zmniejszając środki utrzymania firm, a także zwykłego zjadacza chleba. Najbardziej odczuły to firmy sprzedające towary luksusowe, do jakich teoretycznie należy również branża kwiaciarska. Paradoksalnie jednak, firmy importujące kwiaty do Polski sprowadzają ich więcej niż niegdyś, ich obroty stale rosną i rokowania są bardzo optymistyczne. Coraz więcej Polaków nabywa kwiaty, być może dlatego, że chcą sobie za ich pomocą osłodzić nieco szarą rzeczywistość, niemniej faktem jest, że sprzedaż stale wzrasta, a wraz z nią wyrasta zapotrzebowanie na usługi firm importujących kwiaty do Polski, ponieważ miejscowi fabrykanci nie są w stanie spełnić wymagania potrzeb wciąż wzrastającego rynku nawet w niewielkiej części. Importujemy coraz więcej kwiatów, jesteśmy więc łakomym kąskiem jako rynek dla cudzoziemskich producentów, którzy przychylni są zaproponować niższe ceny tak wielkiemu nabywcy. Dzięki temu ceny w jakich my, konsumenci możemy kupić kwiaty są coraz bardziej osiągalne i atrakcyjne. Rynek kwiatów w Polsce polepsza się w niepospolitym tempie - objawem tego jest powstawanie wielu nowych kwiaciarni, zarówno w kanale tradycyjnym jak i nowoczesnym.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »