Strony związane z hasłem 'bransoletki':

 • Bransoletki »

  Sporo gwiazd uwidocznia się z tymi bransoletkami (ewentualnie innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze własną filantropią. Niektórzy zakładają je w wysokim celu - w celu skierować adnotację na daną operację. Inni, i tych jest gros, robią to, aby dowieśćsię jako wychwytujących na dylematy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Bransolety nasuwają skojarzenia związane z... uwięzieniem? A jednakże noszone blisko dłoni, bransoletki obejmują nadgarstki, są dla nich... No teraz, czym? Ma możliwość osłoną terenu wrażliwego... A może zanętą dla wzroku, a za nim innych zmysłów? A gdyby wręcz bransolety kojarzyły się z brakiem wolności, bywają i całkiem przyjemne rodzaje zniewolenia.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Wiele gwiazd przejawia się z tymi bransoletkami (czy też innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze własną dobroczynnością. Niektórzy zakładają je w podniosłym celu - ażeby zwrócić adnotację na daną fabułę. Inni, i tych jest znakomita większość, robią to, tak aby przedstawićsię jako subtelnych na dylematy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Bransolety nasuwają skojarzenia związane z... uwięzieniem? A natomiast noszone blisko dłoni, bransoletki obejmują nadgarstki, są dla nich... No w chwili obecnej, czym? Może osłoną gruntu wrażliwego... A może zanętą dla wzroku, a za nim innych zmysłów? A gdyby dosłownie bransolety kojarzyły się z brakiem wolności, bywają i całkowicie przyjemne style zniewolenia.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Krocie gwiazd odkrywa się z tymi bransoletkami (albo innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze swoją filantropią. Poniektórzy zakładają je w patetycznym celu - żeby skierować adnotację na daną akcję. Inni, i tych jest zdecydowana większość, robią to, by dowieśćsię jako czułych na punkty ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Do licha i trochę znakomitości uzewnętrznia się z tymi bransoletkami (ewentualnie innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze osobistą dobroczynnością. Poniektórzy zakładają je w szlachetnym celu - tak aby skierować obserwację na daną operację. Inni, i tych jest zdecydowana większość, robią to, tak aby dać do obejrzeniasię jako wychwytujących na paradoksy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Do licha i trochę znakomitości uzewnętrznia się z tymi bransoletkami (ewentualnie innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze osobistą dobroczynnością. Poniektórzy zakładają je w szlachetnym celu - tak aby skierować obserwację na daną operację. Inni, i tych jest zdecydowana większość, robią to, ażeby dać do obejrzeniasię jako przyjemnych na paradoksy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Do licha i trochę znakomitości uzewnętrznia się z tymi bransoletkami (ewentualnie innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze osobistą dobroczynnością. Poniektórzy zakładają je w patetycznym celu - tak aby skierować obserwację na daną operację. Inni, i tych jest zdecydowana większość, robią to, tak aby dać do obejrzeniasię jako wychwytujących na paradoksy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bransoletki »

  Do licha i trochę znakomitości ujawnia się z tymi bransoletkami (ewentualnie innymi symbolami kampanii - wstążeczkami) obnosząc się tym samym ze osobistą dobroczynnością. Poniektórzy zakładają je w zaszczytnym celu - tak aby skierować obserwację na daną operację. Inni, i tych jest zdecydowana większość, robią to, tak aby dać do obejrzeniasię jako wychwytujących na paradoksy ludzkości dobroczyńców.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »